Компанія Акустик Трафік Звукоізоляція, віброізоляція acoustic.ua - Aкустические материалы и Технологии
Facebook Instagram Pinterest

Защита от шума и вибраций

ACOUSTIC TRAFFIC LLC | Україна, Київ, провулок Хрестовий, 8/9 | тел. +380 98 116 97 45
Про компанію

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC заснована в 1997 году. Основним напрямком діяльності компанії є архітектурно-будівельна акустика, в тому числі вирішення типових проблем звукоізоляції та акустики приміщень у промисловому та цивільному будівництві. 

На сьогоднішній день ACOUSTIC TRAFFIC є лідером ринку в області архітектурної фізики і виконує роботи в Україні, Росії, Білорусії, Грузії, країнах ЄС і в США.  

До складу компанії входить спеціалізоване акустичне проектне бюро та функціонує вимірювальна лабораторія архітектурної акустики, атестована ДП «Укрметртестстандарт».

В компанії ACOUSTIC TRAFFIC розроблена, впроваджена та застосовується система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.
Сертифікат видано акредитованим органом TÜV Rheinland Cert GmbH, Köln, Deutschland.

На основі розроблених нашими спеціалістами акустичних проектів побудовано десятки бізнес-центрів, багатоповерхових житлових комплексів, готелів, кінотеатрів, студій звукозапису, ресторанів, клубів, боулінгів, спортивних споруд, торгово-розважальних комплексів тощо. 
 
Розроблена в компанії методика віброізоляції важкого інженерного обладнання, промислових установок та фундаментів житлових будинків дозволяє успішно вирішувати найскладніші проблеми у галузі віброзахисту. 

Зовнішньоекономічний відділ компанії здійснює регулярне постачання в Україну звукоізоляційних та звукопоглинаючих матеріалів провідних європейських виробників. 

Власне виробництво звукоізолюючих кріплень, що реалізуються під торговою маркою "Vibrofix", дозволяє забезпечувати будівельні об'єкти сучасними звукоізоляційними матеріалами. Продукція виробництва компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC експортується до багатьох закордонних країн. 
 
 
 
Наші клієнти
 
         
         

Звукоізоляції стін, підлоги і стелі. 


Найти!
Дивіться також:

Матеріали, які пропонує компанія:

 - матеріали  для звукоізоляції
 - матеріали для віброізоляції
 - матеріали для корекції акустики приміщень


Акустичні матеріали

Будівельні послуги

Виконані об'єкти

Контактна інформація