Новини Акустик Трафік Звукоізоляція стін, підлоги, стелі, квартири acoustic.ua - Aкустические материалы и Технологии
Facebook Instagram Pinterest

Защита от шума и вибраций

ACOUSTIC TRAFFIC LLC | Україна, Київ, провулок Хрестовий, 8/9 | тел. +380 98 116 97 45
События


17.02.2018

Виставка INTERIOR 2018

Компанія Acoustic Traffic взяла участь у міжнародній виставці INTERIOR 2018, яка відбулася 7-10 лютого у Києві.
На стенді компанії було представлено декоративні акустичні матеріали виробництва Італії, Канади, Австрії, України.
Було приємно бачити щиру зацікавленість відвідувачів у запропонованій нашою компанією продукції.

 

10.10.2017

Сертифікація ISO 9001

5 жовтня 2017 року компанія Acoustic Traffic успішно пройшла ресертифікаційний аудит на відповідність системи менеджменту якості вимогам нового міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

П'ятий щорічний аудит проводила компанія TÜV Rheinland Cert GmbH, Deutschland.

Область дії сертифікату:

- Архітектурно-будівельна акустика
- Звукоізоляція будівель та споруд
- Віброізоляція обладнання
- Акустика приміщень
- Проектування, акустичні вимірювання, виробництво звукоізоляційних матеріалів 

 

21.07.2016

V Міжнародний архітектурний форум

Компанія Acoustic Traffic взяла участь у V Міжнародному архітектурному форумі, який відбувся у Києві 30 червня 2016 року. З доповіддю на тему "Архітектурна фізика: Захист від шуму" виступив керівник компанії Андрій Смирнов.
Форум об'єднав понад 120 осіб – представників міжнародних та українських архітектурних та дизайнерських бюро, девелоперських, будівельних, інжинірингових та виробничих компаній.

 

29.02.2016

CE маркування продукції Vibrofix

24 лютого 2016 року компанія ACOUSTIC TRAFFIC закінчила проведення європейської сертифікації власної продукції - звукоізоляційних кріплень Vibrofix. На підставі протоколів випробувань компанії було видано декларацію характеристик якості STANA DoP.003.2016 dated 24.02.2016. 

 

 

10.02.2016

Житловий комплекс Hoffmann Haus

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC завершила розробку акустичного проекту "Захист від шуму" сучасного житлового комплексу "Hoffmann Haus" (Хофман Хаус), розташованого в Києві на перетині вул. Золотоустівська та вул. Павлівська.
Інфраструктура будівлі розроблена та спроектована з урахуванням потреб та побажань мешканців сучасних європейських столиць. До складу офісно-житлового комплексу входить 5-поверховий офісний та 25-поверхова житлова частина. Будинок має підземний паркінг та гостьову автостоянку вздовж вул. Золотоустівська.

 

 

 

10.12.2015

IV-й ЩОРІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГОТЕЛЬНИЙ ФОРУМ 2015

3 Грудня 2015
IV-й ЩОРІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГОТЕЛЬНИЙ ФОРУМ 2015

Компанія Acoustic Traffic взяла участь у практичній бізнес-конференції «Прибутковість, Розвиток, Управління, Інновації. Рішення для підвищення конкурентоспроможності» як офіційний партнер форуму.

У рамках форуму з доповіддю на тему "Акустичний комфорт у сучасному готелі" виступив директор компанії Андрій Смирнов.

Місце проведення:
Київ, вул. Госпітальна, 4, Прем'єр Готель Русь

     

 

13.10.2015

Наглядовий аудит системи управління якістю ISO 9001:2008.

12 жовтня 2015 року в компанії Acoustic було проведено черговий наглядовий аудит системи менеджменту якості (СМЯ) на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008.

Аудит проводила компанія TÜV Rheinland Cert GmbH, Köln, Deutschland.

Аудитори відзначили динамічність розвитку як системи менеджменту якості, а й компанії загалом.

Згідно з висновками аудиторів компанія Acoustic Traffic підтвердила свою відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008.

19.09.2015

Архітектурний форум у Львові

17 вересня у львівському готелі Citadel Inn Клуб Hoteliero зібрав на одному майданчику інвесторів, власників та керуючих готелів та ресторанів Західної України, а також низку відомих дизайнерів та архітекторів.
У заході взяло участь понад 100 людей.

Було презентовано нові сучасні проекти, приклади успішних архітектурних та дизайнерських рішень для HoReCa.

З доповіддю на тему "Акустичний комфорт у сучасному готелі" виступив Андрій Смирнов - керівник компанії Acoustic Traffic. 

 

 

28.08.2015

Атестація вимірювальної лабораторії

Вимірювальну лабораторію нашої компанії акредитовано в системі "Укрметртестстандарт".

Свідоцтво атестації № ПТ-300/15 від 21.08.2015 у галузі архітектурної акустики, включаючи вимірювання спеціалізованих акустичних параметрів приміщень.

Визначення цих параметрів дається відповідно до чинних стандартів (ДСТУ, ISO).

30.04.2015

АкустикаТрафік - офіційний партнер архітектурної конференції «Арх-подорож»

 
   

У рамках програми «Арх-подорож» у квітні 2015 р. в Івано-Франківську відбулася архітектурна конференція. Компанія "АкустикТрафік" була одним із спонсорів та доповідачів конференції.

Участь у заході взяли понад 50 архітекторів зі Львова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Донецька, Вінниці, Івано-Франківська. Семінар відбувся у самому центрі Івано-Франківська, у готелі «Надія».

День презентацій – чудова можливість обміну досвідом, ознайомлення з новинками фірм-партнерів та своєрідний майстер-клас від провідних архітекторів нашої країни.

Так відбувся лекційний семінар з презентаціями партнерів подорожі - компаній: FAKRO України, IRSAP, Ален Буд, ACOUSTIC TRAFFIC, KNAUF, AGC України, MANEZH, AGT plus, Вікна MODERN, AMF, ELASTIC STONE (Гнучкий мармур). 

Але, окрім виступів партнерів, показали свої досягнення та безпосередні учасники семінару – молоді та досвідчені архітектори, а також керівники відомих архітектурних майстерень із різних міст України. Зокрема: Андрій Безчастнов, Геннадій Шульга, Олексій Образцов, Ганна Бородкіна, Олег Пікущенко, Максим Кравчук, Олександр Беценко, Юрій Столяров, Юрій Морозюк, Володимир Погорильчук, Микола Шеремета, Валерій Кузнєцов, Олег України, Володимир Ідак, Юліан Чаплинський та Володимир Непийвода.

рамках программы «Арх-подорож» в апреле 2015 г. в Ивано-Франковске состоялась архитектурная конференция. Компания "АкустикТрафик" была одним из спонсоров и докладчиков конференции. 

Участие в мероприятии приняли более 50 архитекторов из Львова, Киева, Днепропетровска, Одессы, Харькова, Донецка, Винницы, Ивано-Франковска. Семинар состоялся в самом центре Ивано-Франковска, в отеле «Надежда».

День презентаций - прекрасная возможность обмена опытом, ознакомления с новинками фирм-партнеров и своеобразный мастер-класс от ведущих архитекторов нашей страны.

Так состоялся лекционный семинар с презентациями партнеров путешествия - компаний: FAKRO Украины, IRSAP, Ален Буд, ACOUSTIC TRAFFIC, KNAUF, AGC Украины, MANEZH, AGT plus, Окна MODERN, AMF, ELASTIC STONE (Гибкий мрамор). 

Но кроме выступлений партнеров показали свои достижения и непосредственные участники семинара - молодые и опытные архитекторы, а также руководители известных архитектурных мастерских из разных городов Украины. В частности: Андрей Безчастнов, Геннадий Шульга, Алексей Образцов, Анна Бородкина, Олег Пикущенко, Максим Кравчук, Александр Беценко, Юрий Столяров, Юрий Морозюк, Владимир Погорильчук, Николай Шеремета, Валерий Кузнецов, Олег Украины, Владимир Идак, Юлиан Чаплинский и Владимир Непийвода.

12.06.2014

Акустик Трафік – офіційний партнер всеукраїнського молодіжного архітектурного фестивалю ARCHIVISION

 
   

12 червня 2014 року під патронатом Національної Спілки Архітекторів України у Києві стартував Всеукраїнський Архітектурний Фестиваль ARCIVISION.

Фестиваль заснований компанією КНАУФ разом із архітектурним бюро АРХІПЛАСТИКА та у ньому беруть участь понад 1000 молодих архітекторів. Фестиваль покликаний об'єднати зусилля молодих архітекторів та постачальників сучасних будівельних матеріалів та послуг.

В рамках фестивалю ARCHIVISION пройде конкурс проектів будівель, що швидко зводяться. Архітекторам надано можливість показати своє бачення розвитку сучасного малоповерхового будівництва в Україні.

Для зручності ознайомлення з матеріалами та системами, які необхідно використовувати у конкурсних проектах, по всій території України буде проведено серію спеціальних майстер-класів. 

30.09.2013

Сертифікація ISO 9001:2008

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC отримала сертифікат, що засвідчує, що на підприємстві розроблена, впроваджена та застосовується система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
Сертифікат виданий 19 вересня 2013 року акредитованим органом з сертифікації TÜV Rheinland Cert GmbH, Köln, Deutschland.


 

08.07.2013

Багатофункціональний комплекс Respublika, Київ

Спеціалістами компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC проводиться розробка проектної документації "Захист від шуму" унікального багатофункціонального комплексу Respublika, розташованого в столиці України.
У складі МФК Respublika:
-більше 1,2 млн. кв.м будівельної площі;
-найбільший у країні суперрегіональний торгово-розважальний центр;
-перший в Україні критий розважальний сімейний центр;
-Житловий масив на 28 тисяч жителів;
-готель 2 *
-Новий столичний автовокзал з пропускною спроможністю 8500 пасажирів на день;
-2 нові станції метро. (фото)

07.06.2013

Акустичний проект "Захист від шуму" ТРЦ "Микільський", м. Харків

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC завершила проектування захисту від шуму ТРЦ "Микільський" у м. Харкові. Загальна площа комплексу становить понад 113 000 м2. До складу багатофункціонального комплексу увійдуть готель та регіональний за значенням торговельно-розважальний центр під назвою «Микільський». До складу робіт на стадії "Проект" входила розробка заходів щодо захисту прилеглої селищної території від акустичного впливу інженерного обладнання, встановленого на даху торгово-розважального комплексу, а також масштабні акустичні вимірювання вібраційного впливу від поїздів, що проходять, в тонелях метрополітену, розташованого в зоні забудови (ілюстрації)

05.02.2013

Акустика головної зали засідань Генеральної Прокуратури України

Спеціалістами компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC завершено роботи з акустичного проектування головної зали засідань у новій будівлі Генеральної прокуратури України. В акустичному оздобленні багатофункціонального залу було застосовано спеціально розроблені індивідуальні рішення звукопоглинаючих конструкцій. Основні труднощі полягали в тому, що необхідно поєднати вимоги акустики з основними положеннями дизайн-проекту приміщення, виконаного в класичному стилі. Поставлене Замовником завдання було успішно вирішено у зазначені терміни.

10.08.2012

Міжнародний аеропорт Бориспіль, Термінал D, Київ

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC завершила проведення комплексу масштабних вимірювань акустичних характеристик приміщень у міжнародному аеропорті Бориспіль (Термінал D). Для всіх приміщень терміналу оцінювалися індекс передачі сповіщень RASTI (room acoustical speech transmission index), рівні фонового шуму та робочі рівні звукового тиску функціонуючої системи оповіщення (Public Address). Для отримання необхідних результатів виміри акустичних характеристик були проведені в більш ніж 200 розрахункових точках на всіх 4 поверхах терміналу аеропорту. 

21.06.2012

Акустичний проект готелю "Marriott", Київ

Cпеціалістами компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC ведуться роботи з коригування проектної документації "Захист від шуму" фешенебельного готелю "Marriott". Будівля розташована в історичному центрі столиці біля «Золотих воріт» та «Софії Київської» та є пам'яткою архітектури. Будівля є унікальною, вона побудована у 1903 році за проектом архітектора Карла Шимана. У готелі на 180 номерів передбачається розмістити два ресторани, бар, бутіки, «спа та фітнес», 1 рівневий підземний на 25 місць для паркування.

10.05.2012

АСК національного телеканалу "1+1", Київ

У Подільському районі столиці України за акустичним проектом, розробленим компанією ACOUSTIC TRAFFIC LLC, ведеться будівництво новітнього апаратно-студійного комплексу національної телекомпанії "1+1".
У складі АСК два великі знімальні павільйони, комплекс апаратних та звукозаписних студій, мультимедійні приміщення. Комплекс оснащений найсучаснішим інженерним та технологічним обладнанням. В акустичній обробці студійного комплексу використовуються сучасні акустичні матеріали Heradesign, Knauf Cleaneo Acoustic, AcousticWool, Vibrofix.

27.04.2012

Проектування готелю Hilton у Києві


     

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC розробляє акустичний проект "Захист від шуму" столичного готелю Hilton. 26-поверховий п'ятизірковий готельний комплекс на 257 номерів загальною площею близько 58 тис. кв. буде збудовано на бульварі Шевченка в центрі Києва. Архітектурний проект, розроблений у київській філії лондонського бюро John Seifert Architects, яке відоме проектуванням мережі готелів Hilton у багатьох країнах світу, також передбачає, крім готелю, будівництво низки житлових апартаментів класу "люкс". Готельним оператором буде Hilton International.
Для того, щоб відповідати високим технічним вимогам оператора, інженерний відділ компанії ACOUSTIC розробляє унікальні інженерні рішення та заходи щодо захисту від шуму та вібрації готельних номерів. Технічні рішення передбачають застосування новітніх звукоізоляційних технологій та матеріалів. У процесі проектування широко застосовується розроблена у компанії методика віброізоляції важкого інженерного устаткування.

19.10.2011

Реконструкція кіноконцертної зали в Українському Домі, Київ

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC LLC завершила роботи з акустичного проектування в рамках реконструкції кіноконцертного конференц-залу в Українському Домі по вул.Хрещатик, 2 у м. Києві. Зал площею 580 кв.м розрахований на 485 глядацьких місць.

Внаслідок реконструкції у залі значно покращено умови чутності та ступінь акустичного комфорту.

В оздобленні конференц-залу широко застосовувалися акустичні декоративні панелі Herakustik Star (Австрія), Danoline (Данія), Knauf Cleaneo (Німеччина).

18.05.2011

Проектування стадіону "Львів-Арена" до ЄВРО-2012

Фахівцями компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC завершено роботи з акустичного проектування стадіону "Львів-Арена", що будується до футбольного чемпіонату ЄВРО-2012. Зроблено великий обсяг акустичних розрахунків та розроблено заходи щодо захисту від шуму та вібрації приміщень адміністративного корпусу, глядацьких трибун та конференц-залів для преси. (фото)

10.04.2011

АСК телекомпанії "Новий канал", Київ

Завершено роботи з акустичного проектування апаратно-студійного комплексу в новій будівлі телекомпанії "Новий Канал" на вул. Тургенєвської, 25 у Києві. У складі АСК велика новинна телевізійна студія, комплекс апаратних та звукозаписних студій, мультимедійні приміщення. Комплекс оснащений найсучаснішим інженерним та технологічним обладнанням. В акустичному оздобленні студійного комплексу застосовувалися сучасні акустичні матеріали Heradesign, Knauf Cleaneo, AcousticWool. Всі студійні приміщення звукоізольовані шляхом реалізації принципу "кімната в кімнаті" за допомогою звукоізолюючих кріплень Vibrofix виробництва компанії "Акустик Трафік". У конструкціях плаваючих підлог використана спеціальна акустична мінеральна вата AcousticWool Floor.

02.04.2011

Звукозаписний студійний комплекс BRAVO STUDIO (Тбілісі, Грузія)

Спеціалістами компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC завершено роботи з акустичного проектування звукозаписного студійного комплексу BRAVO STUDIO у столиці Грузії місті Тбілісі. Комплекс оснащений найновішим звукозаписним обладнанням, його площа становить понад 500 кв. метрів. У складі комплексу великий тон-зал площею 90 кв.м, контрольна кімната, дві студії перезапису та Dolby Mastering Room.
Роботи з акустичної підготовки проводилися в кооперації з постачальником звукозаписного обладнання компанією Funky Junk (Англія)
Фотогалерея >>>
05.02.2011

Акустичний проект готелю Holiday Inn по вул. Антоновича, 79 Київ

Компанія ACOUSTIC проводить роботи з акустичного проектування багатофункціонального комплексу (МФК) по вул. Антоновича, 79 у Києві навпроти католицького костелу Св.Миколая. У структурі МФК площею близько 80 тис. кв. м бізнес-центр класу «А», торговий комплекс, 4-зірковий готель Holiday Inn на 210 номерів, ресторанно-розважальний комплекс та п'ятирівневий підземний паркінг. Технічним консультантом та експертом у рамках даної транзакції виступає міжнародна консалтингова компанія СB Richard Ellis. Компанія завершила технічний аудит об'єкта та надалі здійснюватиме оцінку бюджету проекту та щомісячний моніторинг його виконання. Ввести в експлуатацію багатофункціональний комплекс у першому кварталі 2012 року планує українсько-канадське спільне підприємство “Торонто-Київ” (фото)

03.02.2011

Науково-технічна конференція КНАУФ СНД

26-28 січня 2011 р. у конференц-залі готелю "Аеростар" (Москва) пройшла міжнародна науково-технічна конференція "Акустика. Пожежна безпека. Малоповерхове будівництво". У конференції, організованій KNAUF-AKADEMIE GUS, взяло участь понад 60 технічних фахівців із республік СНД. В рамках конференції компанія «ACOUSTIC» представила дві доповіді "Практична звукоізоляція" та "Акустика громадських приміщень" (фото 1  фото 2)

03.12.2010

Альбом креслень звукоізоляційних конструкцій

Cпеціалістами навчально-технічного центру "Knauf Marketing" та науково-технічного відділу компанії "Acoustic" розроблено Альбом креслень звукоізоляційних конструкцій/ Документ має формат Детального листа "Звукоізоляційні системи Кнауф".

У документі описуються професійні технічні рішення та конструкції звукоізоляційних перегородок, облицювань стін та підвісних стель, а також вузли примикання та з'єднання звукоізоляційних конструкцій один з одним.

В альбомі наводяться акустичні характеристики типових звукоізоляційних конструкцій, отримані на підставі результатів низки випробувань, проведених в акустичних лабораторіях Австрії, Німеччини, України та Росії.

Альбом може бути корисний архітекторам, конструкторам та дизайнерам у їхній професійній діяльності, а також власникам приміщень, перед якими стоїть проблема звукоізоляції, за допомогою доступних способів на основі стандартних гіпсокартонних технологій.

10.11.2010

Радіостанція "Радіо Свобода"

Закінчено реконструкцію та зданий в експлуатацію ефірний студійний комплекс радіостанції "Радіо Свобода".
Акустичне оформлення студії розроблено з урахуванням міжнародних норм та відповідає вимогам BBC Guide Acoustic Practice та рекомендаціям AES TECHNICAL COUNCIL Document AESTD1001.1.01-10.
 
19.10.2010

Український музичний ярмарок-2010

В рамках виставки "Український музичний ярмарок-2010" було представлено проект "Стоголос-2010".
Понад двісті молодих вокалістів брали участь у записі пісні "Я дома" (муз. і сл. М. Клименка) спільно з Олександром Пономарьовим. Організатори проекту: Спілка звукорежисерів України, студія «З ранку до ночі», журнал «Уроки вокалу».
Запис проводився безпосередньо на виставковому стенді Спілки звукорежисерів України в мобільному студійному боксі, побудованому інженерами компанії "Акустичні матеріали та технології" спеціально для цього проекту. Звукоізоляція мобільного студійного боксу дозволила робити запис в умовах високого шумового навантаження на виставковій території. При цьому вокальна кабіна була обладнана шумозахищеною системою вентиляції. Акустична обробка вокальної кабіни зроблена за допомогою акустичних матеріалів AcousticWool, Mappysil, Heradesign, Vicoustic.
(Фото 1, Фото 2, Фото 3, Фото 4, Фото 5)

09.06.2010

Семінар «Нові матеріали для звукоізоляції та віброзахисту будівель та споруд»

9 червня 2010 р. в малому конференц-залі АК "Київпроект" пройшов інженерно-практичний семінар «Нові матеріали для звукоізоляції та віброзахисту будівель та споруд»... (фото)

19.05.2010

Ми беремо участь у конференції

18-19 травня 2010 р. у конференц-зал НДІСМІ (Київ) пройшла науково-практична конференція "Енергозбереження у будівництві. Тепло- та звукоізоляційні матеріали", в рамках якої компанія «Акустичні матеріали та технології» представила доповідь на тему "Нові інженерні рішення і матеріали для звукоізоляції житлових і громадський будівель"... (фото)

05.04.2010

Радіостанції "Наше радіо" та "NRJ"

Зданий в експлуатацію ефірний студійний комплекс у складі радіостанцій «Наше радіо» та радіо "NRJ".
Акустичне оформлення студії розроблено з урахуванням міжнародних норм та відповідає вимогам BBC Guide Acoustic Practice.
У складі комплексу: дві ефірні студії, три контрольні кімнати і три дикторські студії.

03.12.2009

Звукоізоляція. Новинки ринку

Компанія Acoustic Traffic почала в Україні серійне виробництво звукоізолюючих кріплень Vibrofix і професійної акустичної мінеральної вати AcousticWool. Всі матеріали пройшли акустичні випробування, сертифіковані в системі УкрСЕПРО та запатентовані (Patent UA#41396, UA#47822).

Vibrofix — це група спеціальних кріпильних елементів, призначених для вирішення завдань у сфері захисту від шуму та вібрацій.
Серійно випущені під торговою маркою Vibrofix звукоізолюючі кріплення розроблені інженерним відділом компанії «Акустичні матеріали та технології» (Київ) на основі багаторічного досвіду проектування звукоізоляційних конструкцій. У процесі розробки враховувався досвід застосування аналогічних виробів не лише в Україні, а й у США, Австрії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, для чого було проведено спеціальну дослідницьку роботу.

Професійна акустична мінеральна вата AcousticWool - це група волокнистих звукопоглинаючих матеріалів, які виготовляються з високоякісного екологічно чистого штапельного скловолокна та кам'яної вати. Матеріали цієї групи мають підвищені звукопоглинаючі властивості.
Акустична мінеральна вата AcousticWool сертифікована у системі УкрСЕПРО (Сертифікат відповідності № UA 1.052.0084445-09). Характеристики AcousticWool відповідають вимогам СНиП II-12-77 «Захист від шуму» та ГОСТ 23499-79 "Матеріали та вироби будівельні звукопоглинаючі та звукоізоляційні. Класифікація та загальні технічні вимоги".

02.07.2009

Звукозаписний студійний комплекс «Talant Music»

Здано в експлуатацію унікальний звукозаписний студійний комплекс "Talant Music", що входить до складу продюсерського центру Наталії Могилевської.

Комплекс оснащений найновішим унікальним обладнанням, його площа становить понад 200 кв2.

Акустичне оформлення студії розроблено з урахуванням міжнародних норм та відповідає вимогам AES TECHNICAL COUNCIL Document AESTD1001.1.01-10.

У складі комплексу: дві студії (мала В і велика А), дві контрольні кімнати і два міді-рума. Студія А здатна одночасно записувати 16 джерел та віддавати 8 моніторних ліній, а студія В – записувати одночасно 8 джерел та віддавати 8 моніторних ліній. Між студіями та контрольними кімнатами існує повна перехресна комутація як вхідних сигналів, так і моніторингу. Це означає, що в контрольній А можна записувати тон-зали А та В і навпаки.

Тон-зали студії розділені на кілька зон, які мають різні акустичні характеристики.

В оздобленні студії будівельним підрозділом компанії «Акустичні матеріали та технології» використані як акустичні матеріали власного виробництва, так і найкращих європейських виробників (Heradesign Ceiling Division, Fox Raumakustik, Texsa, Mappy).

 


Дивитись всі фото >

01.07.2009

Акустичні on-line калькулятори

У розділі "Акустика приміщень" розміщено калькулятори для автоматичного розрахунку оптимального розташування акустичних систем у симетричних прямокутних кімнатах прослуховування. Для того, щоб правильно розташувати акустичні системи, рекомендуємо скористатися акустичними калькуляторами для трьох типових випадків:

Гучномовці розташовані вздовж короткої стіни
Гучномовці розташовані вздовж довгої стіни
Гучномовці розташовані у квадратній кімнаті

 
18.08.2008 Доданий калькулятор з розрахунку місця розташування площадок перших відбиттів звуку.
12.11.2008 Доданий резонатор Гельмгольца ...
13.11.2008 Доданий панельний поглинач ...
25.11.2008 Доданий калькулятор розмірів приміщення ...
17.02.2009 Доданий калькулятор з розрахунку дифузору Шредера...
03.03.2009 Доданий калькулятор "Відповідність розмірів кімнати межнародним стандартам і рекомендаціям"...
03.07.2009 Доданий калькулятор з розрахунку аксіальних  кімнатних мод...
25.12.2008

Нова колекція акустичних панелей

На склад в м.Києві надійшла нова колекція звукопоглинаючих панелей з MDF Topakustik (Швейцарія) та Audioline австрійської компанії Foxholz для акустичного оздоблення приміщень елітного рівня. Зовнішня поверхня панелей перфорована та оброблена шпоном цінних порід дерева. В наявності панелі з обробкою шпоном горіха, венге, клена, вишні та бука. Панелі Topakustik можуть комплектуватися системою напрямних металевих профілів та кріпильними елементами. Крім того, у продажу з'явилися бюджетні панелі Audioline, доступні з обробкою меламіновою плівкою, що імітує структуру дерева, а також необроблені MDF панелі для подальшого фарбування клієнтом самостійно.

10.10.2008

Система направляючих профілів Віброфлекс Liner

Інженерами компанії розроблена та впроваджена у виробництво нова звукоізоляційна система направляючих профілів Віброфлекс Liner. Система призначена для акустичної розв'язки каркасних перегородок та облицювання від несучих будівельних конструкцій. Застосування системи дозволяє значно збільшити ефективність звукоізолюючих конструкцій за допомогою виключення непрямих шляхів передачі звуку.

15.06.2007

Акустична обробка клубу "Хліб"

Завершено роботи з акустичного проектування та влаштування звукопоглинаючих конструкцій у столичному нічному клубі "Хліб". У Києві вперше для акустичної обробки дискоклубу застосовано унікальну технологію напилення звукопоглинаючого покриття SonaSpray (USA). Акустичне покриття SonaSpray наноситься за допомогою потужного компресорного обладнання "Ranger" і складається з натуральних целюлозних частинок. Товщина покриття коливається від 15 до 70 мм. Середній коефіцієнт звукопоглинання залежить від товщини і на деяких частотах досягає значення =0,98. Акустичне покриття SonaSpray має групу горючості Г1 і рекомендоване для звукопоглинаючої обробки громадських приміщень. На складі в Києві матеріал SonaSpray доступний у чорному, білому та світло-сірому кольорах. 

10.05.2007

Акустичні дифузори Шредера

Виробничим відділом компанії налагоджено виробництво студійних акустичних конструкцій – дифузорів Шредера. Дифузор Шредера - це унікальна звукорозсіююча конструкція, що забезпечує ефективне розсіювання звуку в широкому діапазоні частот. Дифузори Шредера, засновані на принципі квадратичних залишкових рядів найбільшого акустика-теоретика нашого часу Манфред Шредера (Manfred Schroeder) є чудовим інструментом для отримання дифузного звукового поля в приміщеннях студій звукозапису, домашніх кінотеатрів, концертних залів.

18.04.2007

Дизайнерські акустичні панелі SoundWave

Вперше в Україні скульптурні звукопоглинаючі стінові панелі SoundWave (Швеція), що поєднують у собі функціональні, акустичні та естетичні властивості. Панелі розроблені відомим фінським дизайнером Teppo Asikainen у 1999 році. Акустичні панелі SoundWave застосовуються як звукопоглинаючий оздоблювальний матеріал для акустичного оформлення приміщень, до яких пред'являються високі естетичні вимоги. До таких приміщень належать домашні кінотеатри, кімнати прослуховування, студійні приміщення, кіноконцертні та конференц-зали, кімнати переговорів, корпоративні зали нарад та ін. На складі в Києві доступні моделі Luna, Scrunch, Swell. Кольори: білий, сірий, антрацит

Найти!
Оголошення

Формуємо дилерську мережу із продажу звукоізоляційних матеріалів. Нашим партнерам в регіонах забезпечуємо максимально вигідні умови та професійну інженерну підтримку. 

Акустичні онлайн калькулятори

 

Новини
 

22 липня 2021 року компанія Acoustic Traffic успішно пройшла черговий наглядовий аудит на відповідність системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту 9001:2015. >>> 

 

 

24 лютого 2016 року компанія ACOUSTIC TRAFFIC завершила проведення європейської сетрифікації власної продукції - звукоізоляційних кріплень Vibrofix. >>> 

 

 

 

Компанія ACOUSTIC TRAFFIC завершила розробку акустичного проекту "Захист від шуму" сучасного житлового комплексу "Hoffmann Haus" (Хофманн Хаус), розташованого в Києві на перетині вул. Златовустівська і вул. Павлівська ...>>>

 

 

Всі новини »